Kasteel Amerongen heeft tien vaste medewerkers en ca. 240 vrijwilligers. De directeur-bestuurder heeft de dagelijkse leiding.

Lijst met medewerkers

U kunt contact opnemen met onze medewerkers per mail of via het algemene telefoonnummer 0343-563766. Als u niet precies weet bij wie u moet zijn, kunt u het beste uw vraag stellen via info@kasteel-amerongen.nl

Naam Functie Email
Herman Sietsma Directeur - bestuurder h.sietsma@kasteelamerongen.nl
Waronne Elbers Hoofd publieks- en vrijwilligerszaken w.elbers@kasteelamerongen.nl
Lodewijk Gerretsen Hoofd collectie en presentatie l.gerretsen@kasteelamerongen.nl
Ruud Elbertse Hoofd gebouwen, tuin en terrein r.elbertse@kasteel-amerongen.nl
Lydia van Manen Directiesecretaresse l.vanmanen@kasteelamerongen.nl
Suzanne Hendriks Communicatie- en marketingmedewerker s.hendriks@kasteelamerongen.nl
Jelica Honders Coördinatie kasteelwinkel en ticketshop j.honders@kasteelamerongen.nl
Annemiek Barnouw Medewerker veiligheid en beveiliging a.barnouw@kasteel-amerongen.nl
Margot Laane Collectiebeheerder m.laane@kasteel-amerongen.nl
Josien Verdegaal Textielrestaurator
José van den Brink Behoudsmedewerker
Jolanda Anastasiades Behoudsmedewerker
Alie Elenbaas Interieurverzorgster